hepsici fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hepsici fan

hepsi fanlarının buluşma noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

forum kuralları

YazarMesaj
admin
yönetici
yönetici
admin

sanal hayvanın hangisi : forum kuralları 9keleb11
ruh halin : forum kuralları Zararsiz
hangi takım taraftarısın : forum kuralları 3687

forum kuralları Empty
MesajKonu: forum kuralları   forum kuralları EmptyPerş. Ağus. 14, 2008 11:16 pm

kural 1 - mesaj sayılarından şikayet etmek yasaktır.
kural 2 - Mod değişsin de değişsin diye tutturmak yasaktır.
kural 3 - global moderatör ve adminlere karşı isyankar davranmak yasaktır
kural 4 - örgütlenip haksız durumdayken haklı durumuna girmek için çabalamak yasaktır
kural 5 - imzalara şunun bunun fanıyım şunu bunu aldım özenmeyin yazmak yasaktır
kural 6 - boş mesajlar anında silinecektir
Kural 7 - Türkçe kısaltmalar yapabilirsiniz (selam = slm) fakat türkçe kelimeler içerisinde yabancı harflerin kullanımı yasaktır. ( bak = baq)

*Soru sormadan önce veya bir başlık açmadan önce forumda aynı konudan bir tane daha olup olmadığına bakınız.. Bu yolu kolaylaştırmak için lütfen Arayınız!

*Forumumuzda Başlık Açarken:
'Lütfen Bakın'
'Acil'
'Soru Soracağım'
Gibi başlık adları kullanmayın.. Bunun yerine:
'İmvuda Error Problemi' gibi başlıklar açmayi deneyin..

*Bir bölüme oranın konusuyla uyuşmayan, alakasız konular açmayın.. Bunun Yerine ilgili konuyu arayınız veya Her Telden Bölümüne konu açınız.

*Soracağınız soruyu düzgün bir şekilde ve düzgün bir yazı diliyle anlatın.

*Forumda MSN adresi istemek yasaktır.. Bunun yerine kullanıcıya PM atarak e-mailinizi bildiriniz..

*Gereksiz yere atılan, mesaj sayısını arttırmak için atılan mesajlar forum yöneticileri tarafından derhal SİLİNMELİDİR! Bu yüzden gereksiz yere boş mesaj atmayın..

* FLOOD yapmak KESİNLİKLE yasaktır!

*Lütfen Küçük Harf Kullanın.. Büyük Harf Bağırmaktır.. Büyük Harfi önemli bir duyuruyu yaparken kullanabilirsiniz..

*Eskiden açılmış konulara yanıt vermekte yasaktır.. Son mesaj yazılış tarihi bir ayı geçen konular ya kilitlenmeli yada Çöp'e taşınmalıdır..

*Çöp'e taşının konular 5 GÜN arayla Boşaltılır.. Bu arada Çöp Bölümünde kendi konunuzu görürseniz ve ''BEn konumu geri istiyorum,İlgileneceğim'' Diyorsanız Lütfen yöneticilere PM atınız..
Eğer konunuz geri döndükten sonra bir hafta ilgilenmezseniz bu sefer konunuzu sileriz ve geri dönüşü olmaz!

*Kaba cümleler kuran, Küfür içeren vs. Gibi mesajlar derhal editlenmeli ve kullanıcı BANlanmalıdır..

*Sitemizde MODERATÖR olmayı istemek kesinlikle YASAKTIR.

*Moderatör olmadığınız yerlerde diğer moderatörlerin işine karışmak YASAKTIR.(Global Modlar bu maddeye dahil değildir)

*Yaygarada huzursuzluk çıkartmak yasaktır.

*Çözümünüzün olmadığı başlıklara ''yaa bende bilmiyorum'' gibi mesajlar yazmak YASAKTIR!

* Birden Fazla Üyelik Açmak KESİNLİKLE Yasaktır.. Eğer Benim kuzenim var kardeşim var bilmem ne diyorsanız Wild Club-Forumla İlgili Herşey Bölümündeki ''Birden fazla Kullanıcı Hesabı Açmak'' Konusuna yazıp İzin alın!
https://hepsicifan.hareketforum.net

forum kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-